Wysoka porażka Chemika Police na inaugurację sezonu

Piłkarze Chemika Police przegrali dziś w Koszalinie z miejscowym Bałtykiem aż 0:6. Tylko w pierwszych 45 minutach policzanie dali sobie zaaplikować 5 bramek.

Adrian Piekutowski

na zdjęciu: bramkarz Chemika Police Adrian Piekutowski

Wynik spotkania w 20 minucie otworzył Kacper Masny. Sześć minut później było już 2:0. Arbiter prowadzący zawody podyktował rzut karny dla gospodarzy, który na bramkę zamienił Seweryn Fijołek.

Kibice zgromadzeni na stadionie Bałtyku na kolejne trafienie czekali zaledwie 120 sekund. Adriana Piekutowskiego tym razem pokonał Jakub Mikołajczak.

Koszalinianie przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania zdołali jeszcze dwukrotnie pokonać Piekutowskiego. Najpierw piłkę w bramce Chemika Police umieścił Adrian Cybula, a następnie ponownie Jakub Mikołajczak.

Policzanie na przerwę udali się z bagażem pięciu straconych bramek, natomiast gospodarze mogli poczuć satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Po zmianie stron gospodarze za sprawą Dawida Gruchały-Węsierskiego dołożyli kolejne trafienie do swojego dorobku strzeleckiego i pewnie zainkasowali komplet punktów na inaugurację sezonu.

Podopieczni Mariusza Szmita w sezon weszli słabo, żeby nie powiedzieć, że tragicznie. Biorąc pod uwagę trzy rozegrane w okresie przygotowawczym mecze kontrolne, bilans bramkowy po dzisiejszym spotkaniu wynosi 1-22.

Za tydzień piłkarze Chemika Police przed własną publicznością podejmować będą koszalińską Gwardię.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także