Nagłówek Dziennika Polickiego

Wysoka porażka Chemika Police na inaugurację sezonu

Piłkarze Chemika Police przegrali dziś w Koszalinie z miejscowym Bałtykiem aż 0:6. Tylko w pierwszych 45 minutach policzanie dali sobie zaaplikować 5 bramek.

Adrian Piekutowski

na zdjęciu: bramkarz Chemika Police Adrian Piekutowski

Wynik spotkania w 20 minucie otworzył Kacper Masny. Sześć minut później było już 2:0. Arbiter prowadzący zawody podyktował rzut karny dla gospodarzy, który na bramkę zamienił Seweryn Fijołek.

Kibice zgromadzeni na stadionie Bałtyku na kolejne trafienie czekali zaledwie 120 sekund. Adriana Piekutowskiego tym razem pokonał Jakub Mikołajczak.

Koszalinianie przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania zdołali jeszcze dwukrotnie pokonać Piekutowskiego. Najpierw piłkę w bramce Chemika Police umieścił Adrian Cybula, a następnie ponownie Jakub Mikołajczak.

Policzanie na przerwę udali się z bagażem pięciu straconych bramek, natomiast gospodarze mogli poczuć satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Po zmianie stron gospodarze za sprawą Dawida Gruchały-Węsierskiego dołożyli kolejne trafienie do swojego dorobku strzeleckiego i pewnie zainkasowali komplet punktów na inaugurację sezonu.

Podopieczni Mariusza Szmita w sezon weszli słabo, żeby nie powiedzieć, że tragicznie. Biorąc pod uwagę trzy rozegrane w okresie przygotowawczym mecze kontrolne, bilans bramkowy po dzisiejszym spotkaniu wynosi 1-22.

Za tydzień piłkarze Chemika Police przed własną publicznością podejmować będą koszalińską Gwardię.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.