Świt Szczecin powalczy w Grudziądzu! Oba kluby zapowiadają walkę o awans

Już w drugiej kolejce rozgrywek 3. ligi dojdzie do arcyciekawego spotkania, w którym walcząca do ostatniej kolejki poprzedniego sezonu o awans do eWinner 2. Ligi Olimpia Grudziądz podejmować będzie Świt Szczecin.

Adam Ładziak

na zdjęciu: Adam Ładziak

Przypomnijmy, że prowadzony przez Andrzeja Tychowskiego Świt Szczecin pokonał 1:0 przed własną publicznością Olimpię Grudziądz w ostatniej, decydującej o awansie kolejce poprzedniego sezonu. Bramkę na wagę zwycięstwa z rzutu karnego strzelił Adam Ładziak. Porażka Olimpii sprawiła, że to Kotwica Kołobrzeg mogła cieszyć się z awansu.

Oba zespoły terminarz rozgrywek skojarzył już w drugiej ligowej kolejce. Zarówno w Świcie, jak i Olimpii zaszły zmiany na ławce trenerskiej. Olimpię Grudziądz w nowym sezonie prowadzi doskonale znany w Szczecinie Bogusław Baniak. Na ławce trenerskiej Dumy Skolwina zasiada z kolei Mariusz Kuras.

Pierwsza ligowa kolejka była niezwykle udana zarówno dla drużyny z Grudziądza, jak i z północnego Szczecina. Świt Szczecin pokonał w Skolwinie aż 6:0 Polonię Środę Wielkopolską, natomiast Olimpia Grudziądz wygrała 4:0 w Gniewinie z miejscowym Stolemem.

Oprócz szczecińskich akcentów na ławkach trenerskich oba kluby łączy jeszcze jedno. Cel, jaki włodarze obu klubów postawili przed swoimi szkoleniowcami. Awans do rozgrywek eWinner 2. Ligi. Piątkowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Olimpia Grudziądz – Świt Szczecin | piątek 11 sierpnia, godzina 18.00

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także