Porażka Świtu Szczecin w meczu na szczycie w Grudziądzu

Podopieczni Bogusława Baniaka pokonali przed własną publicznością w meczu na szczycie Świt Szczecin 2:0 i tym samym zainkasowali komplet punktów.

Robert Żolik

na zdjęciu: Robert Żolik (Świt Szczecin)

Kibice zgromadzenia na stadionie przy ul. Piłsudskiego 14 w Grudziądzu na bramki musieli poczekać do drugiej połowy. W 49 minucie spotkania bramkę dającą prowadzenie strzelił Amarildo Junior Leirosa. W 73 minucie wynik spotkania ustalił Patryk Winsztal.

Po dwóch ligowych kolejkach piłkarze Olimpii Grudziądz mają na swoim koncie komplet punktów.

Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu oba klubu deklarowały walkę o awans do eWinner 2. Ligi. Oczy kibiców zarówno w północnym Szczecinie, jak i w Grudziądzu skierowane będą na poczynania podopiecznych Bogusława Baniaka i Mariusza Kurasa.

Piłkarze Świtu Szczecin kolejny mecz zagrają już w środę na stadionie przy ul. Stołczyńskiej 100 w Skolwinie. Rywalem Dumy Skolwina będzie Gedania Gdańsk.

Olimpia Grudziądz – Świt Szczecin 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Amarildo (49'), 2:0 Winsztal (73')