Nagłówek Dziennika Polickiego

Porażka Świtu Szczecin w meczu na szczycie w Grudziądzu

Podopieczni Bogusława Baniaka pokonali przed własną publicznością w meczu na szczycie Świt Szczecin 2:0 i tym samym zainkasowali komplet punktów.

Robert Żolik

na zdjęciu: Robert Żolik (Świt Szczecin)

Kibice zgromadzenia na stadionie przy ul. Piłsudskiego 14 w Grudziądzu na bramki musieli poczekać do drugiej połowy. W 49 minucie spotkania bramkę dającą prowadzenie strzelił Amarildo Junior Leirosa. W 73 minucie wynik spotkania ustalił Patryk Winsztal.

Po dwóch ligowych kolejkach piłkarze Olimpii Grudziądz mają na swoim koncie komplet punktów.

Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu oba klubu deklarowały walkę o awans do eWinner 2. Ligi. Oczy kibiców zarówno w północnym Szczecinie, jak i w Grudziądzu skierowane będą na poczynania podopiecznych Bogusława Baniaka i Mariusza Kurasa.

Piłkarze Świtu Szczecin kolejny mecz zagrają już w środę na stadionie przy ul. Stołczyńskiej 100 w Skolwinie. Rywalem Dumy Skolwina będzie Gedania Gdańsk.

Olimpia Grudziądz – Świt Szczecin 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Amarildo (49'), 2:0 Winsztal (73')

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.