Nagłówek Dziennika Polickiego

Kolejna porażka Chemika Police. Bieniek z honorowym trafieniem

Podopieczni Mariusza Szmita odnotowali drugą w tym sezonie porażkę, tym razem ulegając Gwardii Koszalin 1:4.

Kamil Bieniek

na zdjęciu: Kamil Bieniek walczący z rywalami o piłkę

W pierwszej części spotkania kibice zgromadzenia na stadionie miejskim przy ul. Siedleckiej w Policach obejrzeli tylko jedno trafienie. Bramkę dającą prowadzenie drużynie gości w 13 minucie zdobył Wiktor Sawicki.

Piłkarzom nie pomagała panujące tego dnia temperatura. Spotkanie prowadzone w 30-stopniowym upale sprawiło, że szybkich akcji było jak na lekarstwo.

Po zmianie stron gra się zdecydowanie ożywiła. W 54 minucie spotkania jego wynik podwyższył Maksymilian Boczek, który popisałem się akcją indywidualną z własnej połowy boiska i pewnym strzałem pokonał Adriana Piekutowskiego.

W 66 minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Patryk Smykowski, który wykorzystał sprytne podanie nad próbującym interweniować Adrianem Piekutowskim.

Dziesięć minut później czwartą bramkę dla gości strzelił Cezary Zalewski. Rozmiary porażki w 85 minucie zmniejszył Kamil Bieniek. Po dwóch ligowych meczach policzanie mają na swoim koncie zero punktów, jedną bramkę strzeloną i aż dziesięć straconych.

Chemik Police – Gwardia Koszalin 1:4 (0:1)

Bramki: 1:4 Bieniek (85’) – 0:1 Sawicki (13’), 0:2 Boczek (54’), 0:3 Smykowski (66’), 0:4 Zalewski (76’)

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.