Nagłówek Dziennika Polickiego

Pierwszy komplet punktów Chemika Police w obecnym sezonie

Podopieczni Mariusza Szmita pokonali przed własną publicznością Białych Sądów 2:1 i tym samym wywalczyli pierwszy komplet punktów w obecnym sezonie.

Emil Andrzejewski, Michał Janicki

na zdjęciu: piłkarze Chemika Police odnotowali pierwsze zwycięstwo w sezonie

Bramkę dającą prowadzenie policzanie zdobyli już w 9. minucie spotkania. Bramkarza rywali pokonał Dominik Dąbrowski, który wykorzystał długie podanie Emila Andrzejewskiego.

W 18. minucie meczu piłkarze Chemika Police mogli prowadzić już 2:0, jednak uderzenie z ponad 20 metrów Dawida Szali minęło słupek bramki strzeżonej przez Karola Bełtowskiego. Nieco ponad kwadrans później Szala otrzymał podanie od Bartosza Białka, minął rywala i umieścił piłkę w bramce Bełtowskiego.

Drugą część spotkania lepiej rozpoczęli goście, którzy za wszelką cenę próbowali strzelić bramkę kontaktową. Gdyby jednak Bartosz Białek i Dominik Dąbrowski wykazali się lepszą skutecznością, gospodarze mogliby się cieszyć z wyższego prowadzenia.

W 89 minucie we własnym polu karnym ręką zagrał Adam Dyczewski i arbiter główny podyktował rzut karny dla gości. Pewnym egzekutorem okazał się Grzegorz Gicewicz, zdobywając tym samym bramkę kontaktową.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i podopieczni Mariusza Szmita zanotowali komplet punktów.

Chemik Police – Biali Sądów 2:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Dąbrowski (9’), 2:0 Szala (36’) – 2:1 Gicewicz (89' - k.)

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.