Chemik Police zainkasował komplet punktów w rywalizacji z Olimpem Gościno

Piłkarze Chemika Police pokonali przed własną publicznością Olimp Gościno po bramkach Dominika Dąbrowskiego i Teramusy Hondy, inkasując tym samym cenny komplet punktów.

Teramusa Honda ustalił wynik spotkania

na zdjęciu: Wynik spotkania ustalił Teramusa Honda

Podopieczni Mariusza Szmita na prowadzenie wyszli już w 3 minucie meczu, kiedy to Miłosza Magierę pokonał Dominik Dąbrowski. Wydawało się, że szybko strzelona bramka, uskrzydli gospodarze i kolejne gole będą jedynie kwestią czasu.

W kolejnych minutach pierwszej części spotkania to żółto-zieloni mieli przewagę, jednak nie byli w stanie pokonać Miłosza Magiery. Bliski szczęścia był Michał Janicki, jednak piłka po jego strzale trafiła w słupek.

W drugich 45 minutach bliski podwyższenia wyniku był Dawid Szala, jednak podobnie jak w przypadku Michała Janickiego w pierwszej połowie, piłka po jego strzale trafiła w słupek bramki strzeżonej przez bramkarza gości.

Wynik spotkania w 90 minucie ustalił Japończyk Teramusa Honda, który po kombinacyjnej akcji, umieścił piłkę obok bezradnie interweniującego Miłosza Magiery.

W samej końcówce bliski szczęścia był jeszcze Dawid Szala, jednak w dogodnej sytuacji nie zdołał umieścić piłki w bramce.

Chemik Police – Olimp Gościno 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Dąbrowski (3'), 2:0 Honda (90')

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także