Nagłówek Dziennika Polickiego

Chemik Police zainkasował komplet punktów w rywalizacji z Olimpem Gościno

Piłkarze Chemika Police pokonali przed własną publicznością Olimp Gościno po bramkach Dominika Dąbrowskiego i Teramusy Hondy, inkasując tym samym cenny komplet punktów.

Teramusa Honda ustalił wynik spotkania

na zdjęciu: Wynik spotkania ustalił Teramusa Honda

Podopieczni Mariusza Szmita na prowadzenie wyszli już w 3 minucie meczu, kiedy to Miłosza Magierę pokonał Dominik Dąbrowski. Wydawało się, że szybko strzelona bramka, uskrzydli gospodarze i kolejne gole będą jedynie kwestią czasu.

W kolejnych minutach pierwszej części spotkania to żółto-zieloni mieli przewagę, jednak nie byli w stanie pokonać Miłosza Magiery. Bliski szczęścia był Michał Janicki, jednak piłka po jego strzale trafiła w słupek.

W drugich 45 minutach bliski podwyższenia wyniku był Dawid Szala, jednak podobnie jak w przypadku Michała Janickiego w pierwszej połowie, piłka po jego strzale trafiła w słupek bramki strzeżonej przez bramkarza gości.

Wynik spotkania w 90 minucie ustalił Japończyk Teramusa Honda, który po kombinacyjnej akcji, umieścił piłkę obok bezradnie interweniującego Miłosza Magiery.

W samej końcówce bliski szczęścia był jeszcze Dawid Szala, jednak w dogodnej sytuacji nie zdołał umieścić piłki w bramce.

Chemik Police – Olimp Gościno 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Dąbrowski (3'), 2:0 Honda (90')

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.