Bezbramkowy remis w Skolwinie w starciu z Vinetą

Kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Stołczyńskiej 100 w sobotnie popołudnie niestety bramek nie zobaczyli. Świt Szczecin zaledwie bezbramkowo zremisował z Vinetą Wolin.

Jakub Białczyk

na zdjęciu: Jakub Białczyk skaczący do piłki

Pierwsze 45 minut spotkania przebiegło pod dyktando gospodarzy, którzy cierpliwie rozgrywali piłkę, próbując strzelić bramkę dającą prowadzenie. Brakowało jednak albo skuteczności, albo na posterunku znajdował się dobrze dysponowany tego dnia Oskar Rechtziegel.

Po zmianie stron bliżsi zdobycia bramki byli gospodarze. Dwukrotnie piłkarze z północy Szczecina domagali się odgwizdania rzutu karnego, po starciach z udziałem Szymona Kapelusza. Arbitrzy byli jednak nieugięci i nie dopatrzyli się przewinienia defensorów Vinety Wolin.

Goście również stworzyli sobie dogodną sytuację do strzelenia bramki, jednak doskonałą interwencją popisał się Przemysław Matłoka, ratując gospodarzy przed utratą bramki.

Świt Szczecin po ośmiu ligowych kolejkach z dorobkiem 15 punktów plasuje się na czwartej pozycji w tabeli, tracąc do liderującej Olimpii Grudziądz 5 punktów.

Świt Szczecin – Vineta Wolin 0:0

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także