Nagłówek Dziennika Polickiego

Bezbramkowy remis w Skolwinie w starciu z Vinetą

Kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Stołczyńskiej 100 w sobotnie popołudnie niestety bramek nie zobaczyli. Świt Szczecin zaledwie bezbramkowo zremisował z Vinetą Wolin.

Jakub Białczyk

na zdjęciu: Jakub Białczyk skaczący do piłki

Pierwsze 45 minut spotkania przebiegło pod dyktando gospodarzy, którzy cierpliwie rozgrywali piłkę, próbując strzelić bramkę dającą prowadzenie. Brakowało jednak albo skuteczności, albo na posterunku znajdował się dobrze dysponowany tego dnia Oskar Rechtziegel.

Po zmianie stron bliżsi zdobycia bramki byli gospodarze. Dwukrotnie piłkarze z północy Szczecina domagali się odgwizdania rzutu karnego, po starciach z udziałem Szymona Kapelusza. Arbitrzy byli jednak nieugięci i nie dopatrzyli się przewinienia defensorów Vinety Wolin.

Goście również stworzyli sobie dogodną sytuację do strzelenia bramki, jednak doskonałą interwencją popisał się Przemysław Matłoka, ratując gospodarzy przed utratą bramki.

Świt Szczecin po ośmiu ligowych kolejkach z dorobkiem 15 punktów plasuje się na czwartej pozycji w tabeli, tracąc do liderującej Olimpii Grudziądz 5 punktów.

Świt Szczecin – Vineta Wolin 0:0

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.