Nagłówek Dziennika Polickiego

Chemik Police podejmie niepokonanego lidera rozgrywek!

W najbliższą sobotę na stadionie miejskim w Policach podopieczni Mariusza Szmita podejmować będą lidera rozgrywek Kipsta 4. Ligi – Flotę Świnoujście.

Chemik Police podejmie Flotę Świnoujście

na zdjęciu: Emil Andrzejewski rozmawia z arbitrem

Biało-niebiescy w dotychczas rozegranych 13 ligowych kolejkach odnotowali komplet zwycięstw. Zespół prowadzony przez Marcina Adamskiego nie ma w obecnym sezonie sobie równych, gromiąc po kolei kolejnych ligowych rywali.

Przewaga Floty Świnoujście nad drugą w tabeli Kluczevią Stargard wynosi już osiem punktów.

Piłkarze Chemika Police dotychczas odnotowali aż 7 porażek. W minionej kolejce przegrali 0:3 z Iskierką w Szczecinie i zapewne chcieliby się zrehabilitować swoim sympatykom.

Zdecydowanym faworytem sobotniego spotkania będzie Flota Świnoujście, którą dodatkowo wspierać ma grupa blisko 70 najzagorzalszych fanów.

Chemik Police – Flota Świnoujście | sobota, 29 października godzina 12.00

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.