Nagłówek Dziennika Polickiego

Rybak Trzebież pokonał wysoko lidera rozgrywek

Piłkarze Rybaka Trzebież wysoko pokonali przed własną publicznością lidera rozgrywek B klasy grupy 2 – Iskierkę II Szczecin 5:1 i aktualnie plasują się na 4. pozycji w ligowego tabeli.

Rybak Trzebież

na zdjęciu: Igor Wawrzycki walczący o piłkę z rywalem

Goście do spotkania w Trzebieży przystępowali z kompletem 9 zwycięstw i zaledwie 9 straconymi bramkami.

Podopieczni Daniela Mareckiego wyszli na prowadzenie w 11 minucie spotkania, kiedy to bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego strzelił Paweł Lipka. Gospodarze wynik spotkania podwyższyli zaledwie cztery minuty później. Tym razem na listę strzelców wpisał się Sergiej Hnatovskyi.

W 21 minucie było już 3:0. Po raz kolejny bramkarza rywali pokonał Paweł Lipka. Ku uciesze zgromadzonych na trybunach kibiców Sergiej Hnatovskyi w 37 minucie podwyższył prowadzenie na 4:0.

Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i podopieczni Daniela Mareckiego schodzili do szatni z czterobramkową zaliczką przed drugą połową.

Po zmianie stron goście w 51 minucie spotkania zdołali zdobyć bramkę honorową. To było jednak wszystko, na co było stać lidera ze Szczecina w sobotniej rywalizacji w Trzebieży.

Wynik spotkania w 68 minucie meczu po akcji indywidualnej ustalił Igor Wawrzycki.

Rybak Trzebież po 10 ligowych kolejkach plasuje się na 4. pozycji w tabeli z dorobkiem 19 punktów.

Sponsorem Rybaka Trzebież jest m.in. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. Sobotnie spotkanie z wysokości trybun oglądała Anna Tarocińska, członek zarządu polickiej spółki.

Rybak Trzebież – Iskierka II Szczecin 5:1 (4:0)

Bramki: 1:0 Lipka (11'), 2:0 Hnatovskyi (15'), 3:0 Lipka (21'), 4:0 Hnatovskyi (37'), 5:0 Wawrzycki (68') – 5:1 ... (51')Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.