Nagłówek Dziennika Polickiego

Trwa wymiana krzesełek na stadionie miejskim w Policach

Trwa wymiana krzesełek na stadionie miejskim w Policach. Zniszczone żółto-zielone zastępują granatowo-bordowe zdemontowane z przebudowywanego stadionu im. Floriana Krygiera w Szczecinie.

– Na stadionie przy ul. Siedleckiej zamontowanych zostanie łącznie 250 krzesełek – mówi Waldemar Echaust, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach.

To nie koniec zmian na polickim stadionie. Wymienione zostaną również ławki rezerwowych, które zgodnie z obowiązującymi przepisami będą zawierały 13 miejsc siedzących.

Na zdjęciu: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach instaluje krzesełka na stadionie miejskim

Na zdjęciu: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach instaluje krzesełka na stadionie miejskim

Zmniejszona zostanie również płyta boiska.

– Zmniejszone zostanie boisko piłkarskie o 4 metry długości oraz 4 metry szerokości – informuje Waldemar Echaust.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.