Nagłówek Dziennika Polickiego

Podopieczni Łukasza Borgera przegrywają kolejne mecze kontrolne

W minioną sobotę podopieczni Łukasza Borgera rozegrali dwa mecze kontrolne. Najpierw mierzyli się z II-ligowymi Błękitnymi Stargard, następnie z niemieckim FSV Einheit Ueckermünde.

Oba spotkania żółto-zieloni przegrali. Najpierw policzanie ulegli Błękitnym Stargard aż 0:4, a następnie musieli uznać wyższość gości z Niemiec, przegrywając 1:2. Jedyną bramkę dla beniaminka z Polic strzelił – Daniel Kowalczyk.

W obydwu spotkaniach z powodu urazów nie mogli zagrać Szymon Kapelusz, Andrzej Protasenko oraz Paweł Szewczykowski.

KP Chemik Police – Błękitni Stargard 0:4 (0:1)

KP Chemik Police – FSV Einheit Ueckermünde 1:2 (0:1)

Bramki: Kowalczyk

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.