Nagłówek Dziennika Polickiego

Puchar Polski ZZPN: Chemik Police zmierzy się ze Świtem Szczecin

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej rozlosował pary w ramach 1/16 Pucharu Polski ZZPN. Losowanie odbyło się w Katarze, gdzie wraz z reprezentacją Polski przebywa prezes Związku – Maciej Mateńko.

stadion miejski przy ul. Siedleckiej w Policach

na zdjęciu: stadion miejski przy ul. Siedleckiej w Policach

Piłkarze Chemika Police podejmować będą na własnym stadionie III ligowy Świt Skolwin-Szczecin.

Zdecydowanym faworytem rywalizacji będą podopieczni Mariusza Kurasa, którzy w rundzie wiosennej zapowiadają dodatkowo walkę o awans do rozgrywek eWinner 2. Ligi.

Spotkanie odbędzie się w terminie 25/26 lutego 2023 roku.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.