Nagłówek Dziennika Polickiego

Nowy Rok powitali na sportowo. Zgodnie z wieloletnią już tradycją

Członkowie Towarzystwa Krzepienia Kultury Fizycznej „Tytan” w Policach zgodnie z tradycją nowy rok powitali na sportowo.

Noworoczne zmagania piłkarskie

na zdjęciu: Nowy Rok powitali na sportowo

Wzorem lat ubiegłych spotkali się na płycie boiska Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego przy ul. Piaskowej w Policach.

Rozpoczęcie meczu piłkarskiego poprzedziła symboliczna lampka szampana oraz życzenia złożone przez burmistrza Polic Władysława Diakuna.

– Życzę wszystkim tu obecnym wszystkiego, co najlepsze i dużo zdrowia – powiedział Władysław Diakun.

Zmagania piłkarskie 1 stycznia to tradycja, która trwa w Policach od wielu lat.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.