Nagłówek Dziennika Polickiego

Chemik Police przegrywa z Vinetą Wolin w ostatnim meczu kontrolnym

Piłkarze Chemika Police przegrali z IV-ligową Vinetą Wolin w ostatnim przed startem sezonu meczu kontrolnym 2:4. Bramki dla podopiecznych Łukasza Borgera strzelił powracający po kontuzji Szymon Kapelusz.

Spotkanie od samego początku toczone było w szybkim tempie i obfitowało w wiele pojedynków. Goście nie zamierzali oddawać placu gry wyżej notowanemu przeciwnikowi i wysoko zawiesili poprzeczkę.

Piłkarze z Wolina na prowadzenie wyszli za sprawą Konrada Bartoszewicza, który ładnym technicznym uderzeniem nie dał szans na skuteczną interwencję Oskarowi Rechtziegelowi. Kilka minut później było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Kamil Wiśniewski.

Podopieczni Łukasza Borgera wzięli się do pracy i za sprawą Szymona Kapelusza, zdobyli bramkę kontaktową. Chwilę później było już 2:2, faulowany w polu karnym był jeden z piłkarzy gospodarzy, a jedenastkę na bramkę zamienił Szymon Kapelusz.

Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania bramkę dającą prowadzenie gościom strzelił były piłkarz Chemika Police – Wojciech Gałecki.

Po zmianie stron gospodarze wypracowali sobie przewagę, jednak nie potrafili jej udokumentować w postaci strzelonej bramki. W samej końcówce wynik spotkania na 2:4 ustalił Mikołaj Duwe.

Podopieczni Łukasza Borgera przegrali ostatnie spotkanie kontrolne przed niedzielną inauguracją sezonu, podczas której zmierzą się ze Świtem Szczecin.

KP Chemik Police – Wineta Wolin 2:4 (2:3)

Bramki: Kapelusz (x2) – Bartoszewicz, Wiśniewski, Gałecki, Duwe

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.