Nagłówek Dziennika Polickiego

Świt Szczecin rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej. Zaplanował ciekawe gry kontrolne

Piłkarze Świtu Szczecin, którzy wznawiają dziś przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2022/2023 rozegrają w najbliższych tygodniach kilka gier kontrolnych.

Świt rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej

na zdjęciu: piłkarze Świtu Szczecin

Pierwszym rywalem podopiecznych Piotra Klepczarka będą IV-ligowy Bałtyk Koszalin. Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą sobotę, 14 stycznia w boisku przy ul. Pomarańczowej w Szczecinie.

Niezwykle ciekawie zapowiada się mecz kontrolny z liderującą w tabeli eWinner 2. Ligi Kotwicą Kołobrzeg, które zaplanowano na 21 stycznia w Kołobrzegu.

W kolejnych grach kontrolnych piłkarze z północnego Szczecina zmierzą się m.in. z Kluczevią Stargard, rezerwami Lecha Poznań i Wartą Gorzów.

Od 12 do 18 lutego Świtowcy przebywać będą na obozie przygotowawczym. Tydzień później zmierzą się z Chemikiem Police w rozgrywkach Zachodniopomorskiego Pucharu Polski.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.