Nagłówek Dziennika Polickiego

Chemik Police pokonał Inę Goleniów w meczu kontrolnym

Piłkarze Chemika Police rozegrali dziś drugi mecz kontrolny, w trakcie trwającego okresu przygotowawczego do rundy wiosennej sezonu 2022/23. Spotkanie rozegrano na stadionie ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piaskowej 97 w Policach.

Chemik Police rozegrał drugie spotkanie kontrolne

na zdjęciu: Chemik Police pokonał Inę Goleniów 2:0

Po ubiegłotygodniowej porażce w Stargardzie z Błękitnymi 2:5, tym razem podopieczni Mariusza Szmita pokonali Inę Goleniów 2:0.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej odsłonie bramki dla żółto-zielonych strzelili Karol Zarembski (49’) i Wiktor Kurzawa (56’).

Mimo zwycięstwa niezadowolenia z gry swoich podopiecznych nie ukrywał szkoleniowiec polickiego klubu – Mariusz Szmit, który miał pretensje przede wszystkim o brak utrzymywania się przy piłce i konstruowania szybkich akcji ofensywnych z wykorzystaniem skrzydłowych.

Za tydzień piłkarze Chemika Police rywalizować będą z Hutnikiem Szczecin.

KP Chemik Police – Ina Goleniów 2:0 (0:0)

Bramki: Zarembski (49'), Kurzawa (56')

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.