Nagłówek Dziennika Polickiego

Szkoleniowiec Świtu Szczecin oglądał spotkanie Chemika Police z Vinetą Wolin

Wczoraj na trybunach stadionu miejskiego w Policach, podczas spotkania kontrolnego Chemika Police z Vinetą Wolin, zasiadł szkoleniowiec Świtu Szczecin – Andrzej Tychowski.

Wizyta byłego szkoleniowca żółto-zielonych nie jest przypadkowa, bowiem prowadzony przez niego Świt Skolwin na inaugurację sezonu mierzyć będzie się właśnie z Chemikiem Police.

Na zdjęciu: Andrzej Tychowski, szkoleniowiec Świtu Szczecin oglądający mecz kontrolny Chemika Police

Środowy mecz kontrolny był doskonałą okazją do zobaczenia najbliższego rywala na żywo.

Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą niedzielę (4 sierpnia) o godzinie 15.00 na stadionie miejskim przy ul. Siedleckiej 2b w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.