Nagłówek Dziennika Polickiego

Wysoka wygrana Chemika Police w kolejnym meczu kontrolnym

Piłkarze Chemika Police pokonali w spotkaniu kontrolnym Hutnika Szczecin aż 7:1. Spotkanie rozegrane zostało na stadionie, że sztuczną nawierzchnią przy ul. Piaskowej w Policach.

Chemik Police pokonał wysoko Hutnika Szczecin

na zdjęciu: Dawid Szala toczył ciekawe pojedynki w środkowej strefie boiska

Pierwszy kwadrans gry należał do gości, którzy zdecydowanie lepiej radzili sobie w grze kombinacyjnej i zdominowali policzan.

W 20 minucie meczu na prowadzenie wyszli podopieczni Mariusza Szmita. Bramkarza rywali pokonał Dominik Dąbrowski.

Dwie minuty później w polu karnym szczecinian faulowany był aktywny Dąbrowski i arbiter prowadzący zawody podyktował rzut karny. Do piłki ustawionej na 11-metrze podszedł Daniel Kowalczyk, jednak jego uderzenie bez najmniejszych problemów obronił bramkarz Hutnika.

W 29 minucie było już 2:0 za sprawą Wiktora Kurzawy. Zaledwie pięć minut potrzebowali żółto-zieloni na podwyższenie wyniku. Tym razem na listę strzelców wpisał się Dawid Szala. Do przerwy policzanie odnotowali jeszcze jedno trafienie – tym razem bramkarza rywali pokonał Daniel Kowalczyk.

Po zmianie stron szkoleniowiec Chemika Police Mariusz Szmit na boisko wpuścił młodych zawodnik. Policzanie nie zwalniali tempa i do czterech trafień swoich starszych kolegów dołożyli kolejne trzy. Na listę strzelców wpisali się Antoni Bochan, Filip Ratajczyk i Jakub Dolak.

W końcówce Hutnicy strzelili bramkę honorową z rzutu karnego.

Kolejnym sparingpartnerem Chemika Police będą Biali Sądów.

KP Chemik Police – Hutnik Szczecin 7:1 (4:0)

Bramki: 1:0 Dąbrowski (20'), 2:0 Kurzawa (29'), 3:0 Szala (34'), 4:0 Kowalczyk (42'), 5:0 Bochan (55'), 6:0 Ratajczyk (61'), 7:0 Dolak (69')

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.