Nagłówek Dziennika Polickiego

Kipsta 4. Liga: Chemik Police podejmuje Bałtyk Koszalin [zapowiedź]

Już jutro piłkarskie rozgrywki wznowi Kipsta 4. Liga. Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piaskowej 97 – Chemik Police podejmować będzie Bałtyk Koszalin.

Chemik Police podejmuje Bałtyk Koszalin

na zdjęciu: Krystian Ziółkowski w zimowym sparingu przeciwko Hutnikowi Szczecin

Piłkarze z Koszalina po rundzie jesiennej plasują się na 3. pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 37 punktów. Nieco gorzej wygląda sytuacja podopiecznych Mariusza Szmita, którzy po 16 spotkaniach zanotowali 19 punktów i zajmują 11. pozycję w tabeli.

W trakcie przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2022/23 do zespołu żółto-zielonych dołączyli pomocnicy: Jakub Żelazowski, Daniel Kowalczyk oraz Krystian Ziółkowski. Cała trójka do Polic przyszła z Hutnika Szczecin.

Również trzy transfery przeprowadził sobotni rywal Chemika Police – Bałtyk Koszalin, który pozyskał pomocnika Szymona Waleńskiego, obrońcę Świtu Szczecin Roberta Żolika, a także napastnika Łukasza Kacprzyckiego.

Faworytem sobotniej rywalizacji będą z pewnością podopieczni Łukasza Korszańskiego. Policzanie z dobrej strony zaprezentowali się w przegranym spotkaniu Pucharu Polski na szczeblu Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej ze Świtem Szczecin.

Spotkanie Chemika Police z Bałtykiem Koszalin zaplanowano na sobotę, 4 marca na godzinę 12.00. Mecz będzie transmitowany na profilu Chemika Police na Facebooku. Spotkanie skomentuje dziennikarz Dziennika Polickiego – Gracjan Broda. Początek transmisji o godzinie 11.45.

KP Chemik Police – Bałtyk Koszalin | 4 marca, godzina 12.00

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.