Nagłówek Dziennika Polickiego

Spotkanie Świtu Szczecin z Olimpią Grudziądz odwołane

Świt Szczecin poinformował w mediach społecznościowych, że dzisiejsze spotkanie z Olimpią Grudziądz, które miało odbyć się na stadionie przy ul. Stołczyńskiej 100 o godzinie 15.30, zostało odwołane.

Spotkanie Świtu Szczecin z Olimpią Grudziądz odwołane

na zdjęciu: murawa stadionu Świtu Szczecin na 24 godziny przed meczem z Olimpią Grudziądz

– Sędzia ocenił boisko jako niezdatne do gry. – informuje Świt Szczecin.

Jeszcze przed dzisiejszą decyzją arbitra Macieja Pelki z Poznania – drużyna z północnego Szczecina chciała przełożenia meczu z uwagi na liczne zachorowania wśród podopiecznych Piotra Klepczarka. Na takie rozwiązanie zgody nie wyraziła Olimpia Grudziądz.

Kibice z Grudziądza uważają, że Świt zrobił wszystko, aby nie przygotować odpowiednio boisko do rozegrania dzisiejszego spotkania. Podobnego zdania jest dziennikarz Norbert Skórzewski.

– Świt robił wszystko, by mecz nie doszedł do skutku, bo ma braki kadrowe. Powinien zostać ukarany walkowerem. – napisał na Twitterze Norbert Skórzewski.

Innego zdania są natomiast kibice Świtowców, którzy uważają, że nawet po pełnym odśnieżeniu murawy boiska, ta nie nadawałaby się do gry.

W najbliższych dniach znany będzie nowy termin spotkania pomiędzy Świtem Szczecin a Olimpią Grudziądz.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.