Nagłówek Dziennika Polickiego

PZPN ukarał Świt Szczecin walkowerem! Działacze z północnego Szczecina nie kryją niezadowolenia

Świt Szczecin ukarany został walkowerem za spotkanie z Olimpią Grudziądz, które miało zostać rozegrane w sobotę 11 marca na stadionie przy ul. Stołczyńskiej 100, jednak z uwagi na zalegający na murawie śnieg arbiter Maciej Pelka podjął decyzję o przełożeniu spotkania.

Świt Szczecin ukarany walkowerem

na zdjęciu: Kacper Wojdak

– Decyzją PZPN mecz został zweryfikowany jako walkower 0-3 na niekorzyść drużyny ze Szczecina. – poinformowała dziś w mediach społecznościowych Olimpia Grudziądz.

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że Komisja ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN podjęła decyzję o zweryfikowaniu wyniku meczu 19. kolejki 3. Ligi pomiędzy drużynami Świt Szczecin – Olimpia Grudziądz jako przegrany 0:3 na niekorzyść drużyny Świt Szczecin.

Z takiego obrotu sprawy niezadowolenia nie kryją w klubie z północnego Szczecina.

– Olimpia wykorzystując swoje relacje w związkowej centrali, dopięła swego... obnosząc się z decyzją już w środę na meczu w Starogardzie, mimo że oficjalnie decyzję wysłano w piątek po południu... – czytamy na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych Świtu Szczecin.

Działacze Świtu zapowiadają podjęcie wszelkich możliwości ścieżki odwoławczej.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.