Nagłówek Dziennika Polickiego

Chemik Police pokonał czerwoną latarnię Kipsta 4. Ligi

Piłkarze Chemika Police pokonali na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach przy ul. Piaskowej Gavię Choszczno 4:0.

Cenne zwycięstwo Chemika Police

na zdjęciu: Dawid Szala

Wynik spotkania już w 10 minucie meczu otworzył Emil Andrzejewski, który technicznym uderzeniem obok słupka pokonał interweniującego Pawła Sadkowskiego.

Policzanie w pierwszej części spotkania stwarzali sobie kolejne szanse na strzelenie bramki, jednak albo brakowało skuteczności wykończenia akcja, albo na drodze podopiecznych Mariusza Szmita stawał bramkarz drużyny gości.

Po zmianie stron rezultat spotkania w 59 minucie podwyższył Daniel Kowalczyk. W 82 minucie na listę strzelców wpisał się Dominik Dąbrowski. Wynik spotkania dwie minuty później ustalił Jakub Żelazowski.

Żółto-zieloni po 18. ligowych kolejkach mają na swoim koncie 25 punktów. Komplet punktów w rywalizacji z Gavią Choszczno sprawił, że policzanie utrzymali 9. pozycję w tabeli.

KP Chemik Police – Gavia Choszczno 4:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Andrzejewski (10'), 2:0 Kowalczyk (59'), 3:0 Dąbrowski (82'), 4:0 Żelazowski (84')

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.