Nagłówek Dziennika Polickiego

Hokejowa porażka Chemika Police w Stargardzie

Piłkarze Chemika Police przegrali w Wielką Sobotę w Stargardzie z miejscowymi Błękitnymi 3:4.

Porażka Chemika Police w Stargardzie

na zdjęciu: piłkarze Chemika Police przed meczem w Stargardzie

Gospodarze na prowadzenie wyszli już w 2. minucie spotkania za sprawą Mikołaja Gabora. Policzanie na odrobienie strat potrzebowali zaledwie 60 sekund. Bramkę dającą wyrównanie strzelił Dawid Szala.

W 13 minucie Bartłomiej Zdunek wykorzystał rzut karny i tym samym wyprowadził gospodarzy po raz kolejny na prowadzenie. Również i tym razem podopieczni Mariusza Szmita potrzebowali zaledwie minuty, aby doprowadzić do kolejnego wyrównania. Tym razem bramkarza rywali pokonał Jakub Żelazowski.

W 34 minucie na prowadzenie wyszli policzanie. Tym razem na listę strzelców wpisał się Dominik Dąbrowski. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

W drugą część spotkania ponownie lepiej weszli gospodarze, którzy już w 49 minucie doprowadzili do wyrównania za sprawą trafienia Kornela Seniuka.

Wynik spotkania w 65 minucie ustalił Bartłomiej Zdunek, który po raz drugi w sobotnim meczu, strzałem z rzutu karnego pokonał Adriana Piekutowskiego.

Sobotnia porażka była trzecią z rzędu w rundzie wiosennej w wykonaniu żółto-zielonych.

Błękitni Stargard – Chemik Police 4:3 (2:3)

Bramki: 1:0 Gabor (2'), 2:1 Zdunek (13' - k.), 3:3 Seniuk (49'), 4:3 Zdunek (65' - k.) – 1:1 Szala (3'), 2:2 Żelazowski (14'), 2:3 Dąbrowski (34')

Autor: Gracjan Broda, Foto: Ariel Szydłowski

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.