Nagłówek Dziennika Polickiego

Świt Szczecin rozbił Jarotę Jarocin. Dwie bramki Oleha Synytsi

Podopieczni Piotra Klepczarka w piątkowe popołudnie wysoko pokonali Jarotę Jarocin 5:0. Do przerwy gospodarze prowadzili już 4:0.

Świt Szczecin rozbił Jarotę Jarocin

na zdjęciu: Oleh Synytsia dwukrotnie wpisał się na listę strzelców

Duma Skolwina na prowadzenie wyszła już w 8. minucie meczu. Na listę strzelców jako pierwszy wpisał się Patryk Paczuk. Sześć minut później było już 2:0. Tym razem prowadzenie podwyższył Adam Ładziak, który zwiódł defensywę Jaroty i silnym uderzeniem pokonał bramkarza rywali.

W 33. minucie Dmytro Sydorenko oddał strzał z woleja po rzucie rożnym i podwyższył prowadzenie na 3:0.

Na kilka minut przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania precyzyjnym uderzeniem w długi róg bramki popisał się Oleh Synytsia.

Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i oba zespoły udały się na przerwę.

Po zmianie stron tempo gry zdecydowanie spadło. Gospodarze nie forsowali tempa, natomiast goście ograniczyli się jedynie do kontrataków, z których niewiele wynikało.

W 85 minucie Adam Ładziak popisał się długim, crossowym podaniem w kierunku Dominika Dziąbka, który zagrał z pierwszej piłki na linię pola karnego do Oleha Synytsi, a ten precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Jaroty Jarocin, ustalając tym samym wynik spotkania.

Świt Szczecin – Jarota Jarocin 5:0 (4:0)

Bramki: 1:0 Paczuk (8’), 2:0 Ładziak (14’), 3:0 Sydorenko (33’), 4:0 Synytsia (41’), 5:0 Synytsia (85’)

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.