Nagłówek Dziennika Polickiego

Podział punktów w Skolwinie. Kibice nie zobaczyli bramek

Podopieczni Piotra Klepczarka bezbramkowo zremisowali przed własną publicznością z Klubem Piłkarskim Starogard.

Świt Szczecin - KP Starogard

na zdjęciu: bardzo wyrównane spotkanie stoczyli piłkarze Świtu Szczecin i KP Starogard

Kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Stołczyńskiej 100 obejrzeli bardzo wyrównane spotkanie, które niestety nie obfitowało ani w bramki, ani w sytuacje podbramkowe. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, a bramkarze obydwu zespołów pozostawali praktycznie bezrobotni.

Po spotkaniu obaj szkoleniowcy zgodnie podkreślali, że spotkanie było trudne i wymagające zarówno dla gospodarzy, jak i dla gości.

– Było to bardzo dobre spotkanie, dla nas trudne i wymagające. – podkreślił Piotr Klepczarek, trener Świtu Szczecin.

Zadowolenia z wyniku nie ukrywał z kolei Łukasz Kowalski, który wobec wielu problemów rezultat remisowy wziąłby przed meczem w ciemno.

– Jesteśmy z tego remisu zadowoleni, nie tyle z samego przebiegu spotkania, natomiast sam wynik jest dla nas bardzo dobry. – powiedział Łukasz Kowalski, szkoleniowiec KP Starogard.

Duma Skolwina po 30 ligowych kolejkach ma na swoim koncie 51 punktów i plasuję się na 7. pozycji w tabeli.

Świt Szczecin – KP Starogard 0:0

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.