Nagłówek Dziennika Polickiego

Dzień Dziecka z Chemikiem Police i firmą Arpen [zdjęcia]

W czwartkowe popołudnie na stadionie miejskim przy ul. Siedleckiej w Policach odbył się 28. Dzień Dziecka organizowany wraz z firmą Arpen Ryszarda Przybyszewskiego.

Chemik Police wygrał z Iskierką Szczecin

na zdjęciu: Dzień Dziecka z firmą Arpen

W tegorocznej imprezie udział wzięli młodzi adepci Chemika Police z roczników od 2012 do 2018, prezentując swoje umiejętności piłkarskie i ogromne zaangażowanie do futbolu.

W turnieju wzięło udział ponad 150 młodych piłkarzy i piłkarek z piłkarskiej Akademii Chemika Police.

Zwieńczeniem wydarzenia były prezenty ufundowane przez firmę Arpen.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.