Nagłówek Dziennika Polickiego

Piłkarze Chemika Police podejmują Perłę URB Dygowo [zapowiedź]

W najbliższą sobotę rozegrane zostaną spotkania w ramach 12. kolejki rozgrywek IV ligi. Chemik Police na stadionie miejskim w Policach podejmować będzie Perłę URB Dygowo.

Chemik Police podejmuje Perłę URB Dygowo

na zdjęciu: stadion miejski przy ulicy Siedleckiej 2b w Policach

Podopieczni Mariusza Szmita w ostatnich siedmiu meczach wywalczyli zaledwie 4 punkty. Co gorsze od siedmiu ligowych kolejek nie odnotowali zwycięstwa. Ostatnia wygrana żółto-zielonych miała miejsce 26 sierpnia br. w ramach 4. kolejki rozgrywek. Policzanie pokonali wówczas Unię Dolice 2:1.

Piłkarze Chemika Police z dorobkiem 10 punktów plasują się obecnie na 12. pozycji w tabeli.

Zdecydowanie lepiej w ligowych rozgrywkach radzą sobie sobotni rywale żółto-zielonych, którzy po rozegraniu jedenastu spotkań mają na swoim koncie 21 punktów. Piłkarze Perły aż sześciokrotnie wygrywali swoje mecze, trzykrotnie remisowali i tylko dwa razy schodzili z boiska jako pokonani.

Cztery z sześciu wygranych spotkań piłkarze z Dygowa zanotowali na boisku swojego rywala. Piłkarze Perły występując w charakterze gości, doznali zaledwie jednej porażki. W ramach 5. kolejki ulegli w Koszalinie miejscowemu Bałtykowi 1:4.

Sobotnie spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Chemik Police – Perła URB Dygowo

Kiedy: 21 października 2023 roku, godzina 12.00
Gdzie: stadion miejski przy ul. Siedleckiej 2b w Policach

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.