Nagłówek Dziennika Polickiego

Klub Piłkarski Chemik Police organizuje nabór dla dzieci

Klub Piłkarski Chemik Police organizuje nabór uzupełniający dla dzieci z roczników 2008-2018.

Chemik Police organizuje nabór dla dzieci

na zdjęciu: młodzi adepci Klubu Piłkarskiego Chemik Police

– Rodzicu, jeżeli twoje dziecko jest zainteresowane grą w żółtozielonych barwach, to czekamy na was! Jesteśmy Certyfikowaną Szkółką z Brązową Odznaką PZPN! Uczestniczymy w programie Certyfikacji od 3 lat – zachęca Przemysław Korotkiewicz, prezes Klubu Piłkarskiego Chemik Police.

Chemik Police zapewnia profesjonalne treningi oraz profesjonalną kadrę trenerską. Zawodnicy uczestniczą w meczach i turniejach piłkarskich oraz mają możliwość wyjazdu na obozy piłkarskie i naukę w klasach sportowych.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru dostępne są na stronie internetowej klubu.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.