Nagłówek Dziennika Polickiego

Troje zawodników AKS Promień Police powołanych do kadry narodowej do lat 15

Polski Związek Podnoszenia Ciężarów powołał troje zawodników AKS Promień Police do kadry narodowej młodzików do lat 15. To pierwsza tego rodzaju sytuacja w historii polickiego klubu.

Oliwia Styczyszyn, zawodniczka UKS Promień Police

Wśród powołanych znaleźli się: Oliwia Styczyszyn, Fabian Staniak oraz Aleksander Goliszewski.

Zgrupowanie szkoleniowe odbędzie się w dniach od 8 do 18 grudnia. Zawodnicy trenować będą w Nowym Tomyślu, natomiast zawodniczki w Ciechanowie.

Trenerem kadry narodowej młodzików jest Marcin Lampe, natomiast jego asystentem Bartosz Malak. Kadrę trenerską młodziczek tworzą natomiast Patryk Słowikowski i jego asystentka Anna Leśniewska.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.