reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Marchewka: „Wszystkie programy społeczne, które obecnie funkcjonują zostaną zachowane”

W środę w samo południe na deptaku przy ul. Wyszyńskiego w Policach odbył się briefing prasowy kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Sejmu – Arkadiusza Marchewki oraz Shivana Fate.

Konferencja Prasowa Koalicji Obywatelskiej

na zdjęciu: (od lewej) Shivan Fate, Arkadiusz Marchewka

Podczas briefingu politycy Koalicji Obywatelskiej prezentowali wybrane propozycje programowe swojego ugrupowania.

Sławomir Nitras ostro o wojewodzie zachodniopomorskim i prezesach Grupy Azoty Police

Dziś na placu im. Ryszarda Tokarczyka w Policach odbyło się spotkanie wyborcze kandydatów Koalicji Obywatelskiej z mieszkańcami Polic.

Sławomir Nitras

na zdjęciu: Sławomir Nitras

Podczas spotkania poseł i jednocześnie lider listy do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu wyborczym 41 – Sławomir Nitras w ostrych słowach odniósł się do poczynań wojewody zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego oraz zarządu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

Zniszczone materiały wyborcze kandydata Koalicji Obywatelskiej z Powiatu Polickiego

Jeszcze na dobre nie rozkręciła się kampania wyborcza, a już mamy pierwsze incydenty związane z niszczeniem materiałów wyborczych.

zniszczony baner kandydata Koalicji Obywatelskiej

na zdjęciu: zniszczony baner kandydata Koalicji Obywatelskiej

W piątek kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu w okręgu wyborczym 41 – Shivan Fate opublikował w swoich mediach społecznościowych post, dotyczący zniszczonych banerów wyborczych.

Konfederacja Wolność i Niepodległość zarejestowała kandydatów. Nie ma przedstawicieli powiatu polickiego

Konfederacja Wolność i Niepodległość, podobnie jak Koalicja Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość czy Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni, zarejestrowała swoich kandydatów do Sejmu w okręgu wyborczym 41.

Konfederacja Wolność i Niepodległość zarejestowała kandydatów

na zdjęciu: logo Konfederacji

Liderem listy zgodnie z oczekiwaniami został Marcin Bedka. Z drugiego miejsca startuje Magdalena Sosnowska, natomiast trzecie miejsce na liście uzyskał Marcin Sowiński.

Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni zarejestrowała swoich kandydatów

Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni zarejestrowała swoich kandydatów w wyborach do Sejmu w okręgu wyborczym 41, z którego wyborcy wybiorą 12 swoich przedstawicieli.

Trzecia Droga zarejestowała kandydatów

na zdjęciu: Szymon Hołownia podczas spotkania z mieszkańcami Polic

Liderem listy został polityk Polskiego Stronnictwa Ludowego Jarosław Rzepa. Miejsce drugie przypadło popieranemu przez Polskę 2050 Szymona Hołowni – Adamowi Rudawskiemu. „Trójką” na liście Trzeciej Drogi PSL-PL2050 Szymona Hołowni został Cezary Pakulski.

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało kandydatów do Sejmu i Senatu

W sobotni poranek przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Policach zaprezentowano kandydatów, którzy 15 października będą walczyć o mandaty.

Referendum

na zdjęciu: prezentacja kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu i Senatu

– Gwarantem skutecznej polityki są kandydaci. Nie gwiazdy pudelka, nie zaciąg od sasa do lasa, których łączy tylko nienawiść do PiS – przekonywał Joachim Brudziński, szef kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości.

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o referendum

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o referendum. To oznacza, że referendum będzie mogło odbyć się w tym samym dniu co wybory parlamentarne.

Referendum

na zdjęciu: prezydent RP Andrzej Duda

– Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 7 lipca 2023 r. o zmianie ustawy o referendum ogólnokrajowym – poinformowała na platformie X Kancelaria Prezydenta.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.