reklama
reklama

Burmistrz Polic reaguje na pojawiające się w mediach społecznościowych oskarżenia

W mediach społecznościowych pojawiły się informacje sugerujące, że 10 maja w Urzędzie Miejskim w Policach odbyła się impreza urodzinowa burmistrz Polic, za którą zapłacić mieli podatnicy.

Burmistrz Polic Władysław Diakun

– Pragnę zdementować te pogłoski. 10 maja przypada data moich urodzin. Ze względu na pełnioną przeze mnie funkcję obchodzone są one również w Urzędzie Miejskim w Policach. Z tego powodu wiele osób w trakcie tego dnia składa mi życzenia. Czynią to zarówno mieszkańcy, pracownicy urzędu, jak i przedstawiciele polskich oraz niemieckich samorządów – czytamy w oświadczeniu Władysława Diakuna.

Jak podkreśla burmistrz Polic w wydanym oświadczeniu – w tym celu wynajmuje firmę zewnętrzną, która całościowo zabezpiecza organizację poczęstunku.

– Dodatkowo co roku proszę wszystkich, aby zamiast kwiatów i prezentów, wsparły cel charytatywny dotyczący znajdujących się w potrzebie mieszkańców Gminy Police. W zeszłym roku była to zbiórka na lek na SMA dla małej Ingi z Przęsocina, w tym roku poprosiłem o wsparcie zbiórki dla pogorzelców z Niekłończycy – tłumaczy Diakun.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także