Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Anna Tarocińska zabrała głos w sprawie ubiegania się o fotel burmistrza Polic

Anna Tarocińska pełniąca aktualnie funkcję członka Zarządu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. poinformowała w mediach społecznościowych, że nie zamierza ubiegać się o fotel burmistrza Polic.

Anna Tarocińska

– W związku z licznymi zapytaniami od Was (mieszkańców – przyp. red.) czy zamierzam kandydować na burmistrza Polic, informuję, że na dzień dzisiejszy nie zamierzam – napisała Tarocińska.

Zaplanowane na jesień 2023 roku wybory samorządowe odbędą się najprawdopodobniej na wiosnę 2024 roku, a to oznacza, że do wyborów pozostały niespełna dwa lata. Przez ten okres zapewne jeszcze wiele może się zmienić.

Na chwilę obecną jedynym zadeklarowanym kandydatem jest Krystian Kowalewski z Projektu Police. O kolejną reelekcję zapewne będzie ubiegał się również obecny burmistrz Władysław Diakun ze Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI. Swój akces zgłosiła również Małgorzata Jacyna-Witt z Prawa i Sprawiedliwości.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Nic nie znaleziono!

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.