reklama

reklama
reklama

Zarząd Gryfa XXI: „Decyzję Echausta i Kajkowskiego przyjmujemy ze zdziwieniem i rozczarowaniem”

Zarząd Stowarzyszenia Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI wydał oświadczenie w związku ze złożoną 1 września br. rezygnacją Artura Echausta i Sławomira Kajkowskiego z członkostwa w Stowarzyszeniu oraz w Klubie Radnych Wspólnoty Samorządowej „Gryf XXI” Rady Miejskiej w Policach.

Władysław Diakun

na zdjęciu: Władysław Diakun, prezes Stowarzsyzenia Wspólnota Samorządowa Gryf XXI

– Zarząd Stowarzyszenia oświadcza, że przyjmuje decyzję ze zdziwieniem i rozczarowaniem – czytamy w oświadczeniu.

Zarząd Stowarzyszenia Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI przypomina w wydanym oświadczeniu, że w polickim samorządzie funkcjonuje od 1994 roku.

– Szczycimy się tym, że wśród naszych członków są reprezentanci wszystkich grup społecznych zamieszkujący gminę Police oraz powiat policki. Jesteśmy organizacją apolityczną – czytamy w dalszej części oświadczenia.

W oświadczeniu czytamy również, że we Wspólnocie Samorządowej GRYF XXI nie ma ludzi lepszych i gorszych.

– Każdy z nas niesie trud budowy pomyślności i rozwoju naszej gminy, a wspólnie z pozostałymi gminami Powiatu Polickiego. Nie wymagamy od naszych członków działań niemożliwych. Każdy ma w naszych strukturach miejsce na miarę swoich zdolności i zainteresowań. Stąd nasze zdziwienie i rozczarowanie – tłumaczy Zarząd Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI.

Zarząd Stowarzyszenia Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI wyraża również nadzieję, że radni Echaust i Kajkowski nie zmienią swojej prospołecznej postawy, a także będą pamiętali, z jakiej listy startowali w wyborach samorządowych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także