reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Którego lokalnego polityka darzysz największym zaufaniem? [ankieta]

Lokalni politycy czynią starania, aby przekonać do siebie mieszkańców, czyli wyborców. Dziś nie będziemy pytać, na którego polityka oddasz głos w zbliżających się wyborach samorządowych.

Police

na zdjęciu: Stare Miasto

Dziś sprawdzimy, którzy politycy cieszą się zaufaniem naszych czytelników. Do naszej ankiety wybraliśmy polityków sprawujących funkcje publiczne oraz liderów opozycji.

Wśród nich m.in. burmistrz Polic Władysław Diakun, przewodniczący Rady Miejskiej w Policach Andrzej Rogowski, starosta policki Andrzej Bednarek, przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski, a także liderzy opozycji, a wśród nich Grzegorz Ufniarz ze Stowarzyszenia Nasze Police, Krystian Kowalewski z Projektu Police oraz Artur Echaust.

W naszej ankiecie znaleźli się również przewodniczący powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości Mariusz Różycki, przewodniczący powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej Janusz Szwyd, a także możliwi kandydaci w wyborach samorządowych z PiS – Tomasz Tokarczyk i potencjalny kandydat PO – Damian Walczak.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.