reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Radna Katarzyna Ciurzyńska interweniuje w sprawie wizyty premiera Morawieckiego w Bezrzeczu

Radna Gminy Dobra Katarzyna Ciurzyńska podczas czwartkowej sesji Rady Gminy Dobra złożyła interpelację w imieniu rodziców uczniów Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu w związku z ubiegłotygodniową wizytą premiera RP Mateusza Morawieckiego.

Grzegorz Ufniarz

na zdjęciu: radna Katarzyna Ciurzyńska (w środku)

Wizyta premiera związana była z udziałem Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu w programie rządowym z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka”.

– Wykorzystywanie dzieci do kampanii wyborczej jest obrzydliwe – powiedziała Katarzyna Ciurzyńska.

Rodzice mieli zgłaszać pretensje m.in. o publikowanie zdjęć z wizerunkiem ich pociech na profilach politycznych premiera Morawieckiego, a także brak wcześniejszej informacji o takiej wizycie.

Radna Ciurzyńska podkreślała również, że rodzice od momentu obecności premiera RP na terenie szkoły nie mogli odebrać swoich pociech z placówki.

Dziś oficjalnie podczas obrad Rady Gminy radna Ciurzyńska złożyła interpelację w tej sprawie.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.