Natalia Mędrzyk wraca do zespołu Marka Mierzwińskiego

Grupa Azoty Chemik Police podpisał kontrakt z Natalią Mędrzyk.

Marek Mierzwiński

na zdjęciu: Marek Mierzwiński, trener Grupy Azoty Chemik Police

Zawodniczka z Chemikiem Police związana jest od sezonu 2017-2018. W drużynie z Polic zdobyła trzy mistrzostwa, trzy puchary i Superpuchar Polski.

Grupa Azoty Chemik Police lepszy od #VolleyWrocław

Grupa Azoty Chemik Police powrócił do szczecińskiej Netto Areny, W pierwszym "domowym" meczu ligi policzanki wygrały z #VolleyWrocław po zaciętym, pięciosetowym pojedynku.

Grupa Azoty Chemik Police

na zdjęciu: Policzanki po zaciętym spotkaniu wygrały w hali Netto Arena

Najbardziej wyrównane były dwa pierwsze sety spotkania oraz tie break. Mecz zakończył się wynikiem 22:25, 25:10, 15:25, 25:10, 15:12.

Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police przenoszą się do Netto Areny

Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police przez trzy najbliższe lata swoje mecze będą rozgrywały w hali Netto Arena w Szczecinie.

Hala Netto Arena w Szczecinie

na zdjęciu: Hala Netto Arena w Szczecinie

– Netto Arena to największa hala regionu. W maju zdobyliśmy dziesiąte mistrzostwo Polski, bilety na mecze play-offów sprzedawały się bardzo dobrze. Chcemy, żeby siatkówka stawała się coraz popularniejsza, a rozgrywanie spotkań ligowych czy Ligi Mistrzyń w Szczecinie jest dobrą ku temu drogą – mówi Paweł Frankowski, prezes Chemika Police.

Z Jokera Świecie do Mistrzyń Polski! Chemik Police ma nową atakującą

Joanna Sikorska została nową zawodniczką Grupy Azoty Chemik Police. Grająca na pozycji atakującej Sikorska do Mistrzyń Polski przeniosła się z Jokera Świecie.

Joanna Sikorska

– Z beniaminka do mistrza Polski – to nie jest scenariusz, który przytrafia się często. Cieszę się, że klub postanowił mi zaufać. Jestem doświadczoną siatkarką i postaram się pomóc wtedy, kiedy będzie to potrzebne. Cieszę się na myśl o starcie przygotowań i nie mogę doczekać się sezonu, w którym powalczę o pierwszy medal w ekstraklasie – mówi Joanna Sikorska.

Jovana Brakocevic-Canzian na dłużej w Grupie Azoty Chemik Police

Jovana Brakocevic-Canzian przez kolejny sezon reprezentować będzie barwy Grupy Azoty Chemik Police.

Jovana Brakocevic-Canzian

Serbska atakująca występuje w Policach od dwóch lat. Jest jedną z najlepszych siatkarek na swojej pozycji w lidze. W zakończonym sezonie Serbka zdobyła 469 punktów, co dało jej imponującą średnią ponad 17 punktów na mecz. Zgarnęła 7 statuetek MVP.

Marek Mierzwiński pozostanie pierwszym szkoleniowcem Mistrzyń Polski

Marek Mierzwiński pozostanie pierwszym trenerem Grupy Azoty Chemik Police na sezon 2022/23. Od początku okresu przygotowawczego będzie odpowiedzialny za przygotowanie zespołu do sezonu.

Marek Mierzwiński

Mierzwiński przejął drużynę Chemika Police po odpadnięciu z rozgrywek Pucharu Polski. Zwolniony wówczas został Jacek Nawrocki. Marek Mierzwiński dokończył sezon i wywalczył dziesiąte w historii klubu Mistrzostwo Polski.

Grupa Azoty Chemik Police kompletuje kadrę na kolejny sezon

Grupa Azoty Chemik Police po wywalczeniu trzeciego z rzędu i dziesiątego w historii tytułu Mistrza Polski nie próżnuje. Aktualnie włodarze polickiego klubu pracują nad skompletowaniem kadry na kolejny sezon.

Grupa Azoty Chemik Police kompletuje kadrę

W zespole Mistrza Polski nie zagra Brazylijka Naiane Rios, która była najczęściej zmienniczką Marleny Kowalewskiej.

Mierzwiński w przeszłości wygrywał II i I ligę. Teraz wygrał Tauron Ligę

Marek Mierzwiński w Grupie Azoty Chemik Police pracuje już kilka sezonów. Dotychczas pełnił funkcję asystenta. Od lutego br. samodzielnie prowadzi siatkarki Chemika Police, kiedy to zastąpił Jacka Nawrockiego.

Marek Mierzwiński z pucharem za Mistrzostwo Polski w sezonie 2021/2022

Dziś mógł cieszyć się z pierwszego Mistrzostwa Polski w roli pierwszego szkoleniowca.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.