Grupa Azoty Chemik Police pokonał Uni Opole

Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police bez większych problemów pokonały przed własną publicznością w 12. kolejce Tauron Ligi Uni Opole 3:0 (25:19, 25:12, 25:21).

Spotkanie Tauron Ligi: Grupa Azoty Chemik Police - Uni Opole

Od początku spotkania podopieczne Jacka Nawrockiego narzuciły rywalkom swój styl gry, nie pozwalając im się rozkręcić. Mistrzynie Polski dominowały zarówno w grze w ataku, jak i skutecznym bloku.

SMS Police wygrywa w meczu derbowym 3. ligi siatkówki kobiet

Siatkarki Szkoły Mistrzostwa Sportowego pokonały, w derbowym spotkaniu na szczeblu 3. ligi siatkówki kobiet, drużynę Polickiego Stowarzyszenia Piłki Siatkowej „Chemik” 3:0 (25:19, 25: 18, 25:8).

Derbowe spotkanie pomiędzy PSPS Chemik Police a SMS Police

Spotkanie rozegrane zostało w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Siedleckiej im. Eugeniusza Przybysza.

Drugie zwycięstwo Chemika Police w Lidze Mistrzyń

Mistrzynie Polski pokonały w 2. kolejce Ligi Mistrzyń serbski ZOK Ub 3:1 (25:20, 18:25, 25:20, 25:16) i plasują się obecnie na pozycji lidera tabeli z kompletem sześciu punktów.

Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police po wygranej z ZOK Ub

Podopieczne Jacka Nawrockiego jechały do Serbii w roli faworytek i odniosły pewne zwycięstwo.

Mistrzynie Polski wygrywają z Jokerem Świecie i punkty zostają w Policach

Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police pokonały w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Jokera Świecie 3:0 (25:20, 25:19, 25:20).

Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police po wygranej z Jokerem Świecie

Podopieczne Jacka Nawrockiego początek pierwszego seta rozpoczęły od prowadzenia 3:0, po skutecznych atakach Martyny Łukasik i Jovany Brakocević-Canzian. Szybko jednak zrobiło się 8:8 i do stanu po 18, żadna z drużyn nie była w stanie odskoczyć na więcej niż dwa punkty.

Joker Świecie pucharowym rywalem Grupy Azoty Chemik Police

Znamy już pary 1/8 finału TAURON Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Kobiet 2022. Podopieczne Jacka Nawrockiego zmierzą się z Jokerem Świecie… z którym najpierw o ligowe punkty będą rywalizować już w sobotni wieczór.

Jovana Brakocević-Canzian

Z uwagi na fakt, że gospodarzami meczów 1/8 finału są zespoły z niższych klas rozgrywkowych lub wyżej sklasyfikowane w tabeli końcowej sezonu 2020/2021, to gospodarzem meczu pomiędzy Grupą Azoty Chemik Police a Jokerem Świecie będą policzanki.

Siatkarki Chemika Police od efektownego zwycięstwa rozpoczęły zmagania Ligi Mistrzyń

Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police pokonały w hali Netto Arena Fatum Nyiregyhaza w rozgrywkach Ligi Mistrzyń 3:0 (25:11, 25:13, 25:14). Lepszej inauguracji podopieczne Jacka Nawrockiego wymarzyć sobie nie mogły.

Grupa Azoty Chemik Police – Fatum Nyiregyhaza

W każdy z trzech setów policzanki były zdecydowanie lepsze. Dominowały w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Mistrzynie Polski były skuteczniejsze zarówno w ataku, jak i w grze blokiem.

Młodzi siatkarze drugiego zespołu UKS SMS Police pokonali po tie-breaku Bronka Koszalin

Młodzi siatkarze drugiego zespołu UKS SMS Police pokonali w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza drużynę UKS Bronek Koszalin 3:2 (25:15, 20:25, 25:18, 30:32, 15:8) w meczu Zachodniopomorskiej Ligi Juniorów.

UKS SMS Police II - UKS Bronek Koszalin

Drużyna prowadzona przez Karola Janaszewskiego po pięciu rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 11 punktów i plasuje się na drugiej pozycji w tabeli, ustępując jedynie pierwszej drużynie UKS SMS Police.

Liga Mistrzyń: Chemik Police podejmuje węgierski Fatum Nyiregyhaza

W najbliższą środę podopieczne Jacka Nawrockiego zainaugurują rozgrywki Ligi Mistrzyń. W pierwszym spotkaniu podejmować będą węgierski Fatum Nyiregyhaza.

Hala Netto Arena w Szczecinie

Spotkanie rozegrane zostanie w hali Netto Arena w Szczecinie przy ul. Szafera, w środę 24 listopada o godzinie 18.00.

#zobacz także