Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 50 324 | Zgonów: 1 787 | Wyzdrowiało: 35 642

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 826 | Zgonów: 23

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 17 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 7 sierpnia 2020 roku, godzina: 10.43 | Kliknij i przeczytaj raport

Grupa Azoty Chemik Police zwycięzcą Pucharu Polski 2020!

Siatkarki Grupy Azoty Chemika Police pokonały w finale Pucharu Polski Developres SkyRes Rzeszów, dzięki czemu policzanki sięgnęły po kolejny Puchar Polski. Policzanki obroniły tym samym tytuł zdobyty przed rokiem w Nysie.

Spotkanie było niezwykle emocjonujące i o rozstrzygnięciu zwycięzcy tegorocznej edycji Pucharu Polski musiał decydować tie-break. W piątek secie lepsze okazały się podopieczne Ferhata Akbasa, które pokonały rywalki 15:13.

MVP turnieju finałowego Puchar Polski została zawodniczka Grupy Azoty Chemik Police – Gyselle Silva. W starciu z Developresem Silva zdobyła aż 24 punkty.

Przypomnijmy, że siatkarki Chemika Police pokonały w półfinale Pucharu Polski zespół San Pajda Jarosław 3:0, wygrywając w setach do 16, 13 i 18.

Grupa Azoty Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (21:25, 25:20, 19:25, 25:23, 15:13)

Autor: Gracjan Broda, Foto: chemik-police.com