reklama

Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach nadano im. Eugeniusza Przybysza

Był znanym i lubianym w środowisku działaczem sportowym, który na przestrzeni dziesięcioleci aktywnie pracował na rzecz rozmaitych dyscyplin sportowych w naszym mieście. Jeden z pomysłodawców budowy hali mieszczącej się przy ul. Siedleckiej. Potrafił zarażać pasją do siatkówki jak mało kto.

We wtorek odbyła się uroczystość nadania imienia Eugeniusza Przybysza hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach.

Od 2002 roku do chwili śmierci Eugeniusz Przybysz pełnił funkcję kierownika biura Polickiego Stowarzyszenia Piłki Siatkowej.

– Ta hala była wyjątkowym miejscem dla Pana Gienia – mówił Marek Putzlacher, prezes Polickiego Stowarzyszenia Piłki Siatkowej. – Miałem wrażenie, że czasami po prostu z niej nie wychodził. Był cały czas zaangażowany w sprawy polickiej siatkówki – kontynuował Putzlacher.

Prezes Polickiego Stowarzyszenia Piłki Siatkowej podziękował wszystkim, którzy zaangażowali się w podjętą inicjatywę nadania imienia hali sportowej przy ul. Siedleckiej Eugeniusza Przybysza.

Udział w uroczystości wzięli m.in. burmistrz Polic Władysław Diakun, starosta policki Andrzej Bednarek, przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski, byli prezesi Polickiego Stowarzyszenia Piłki Siatkowej Wiktor Szostak i Witold Kosma, a także radni Rady Miejskiej w Policach oraz byłe zawodniczki polickiego klubu.

Eugeniusz Przybysz zmarł 2 czerwca 2020 roku.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Witam, bardzo się cieszę, że hala na Siedleckiej jest obecnie imienia Pana Gienia. Mam nadzieję, że będę mógł wkrótce odwiedzić stare katy, a wówczas niezwłocznie zjawię się na hali imienia Pana Eugeniusza Przybysza!

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także