Nagłówek Dziennika Polickiego

Młodzi siatkarze drugiego zespołu UKS SMS Police pokonali po tie-breaku Bronka Koszalin

Młodzi siatkarze drugiego zespołu UKS SMS Police pokonali w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza drużynę UKS Bronek Koszalin 3:2 (25:15, 20:25, 25:18, 30:32, 15:8) w meczu Zachodniopomorskiej Ligi Juniorów.

UKS SMS Police II - UKS Bronek Koszalin

Drużyna prowadzona przez Karola Janaszewskiego po pięciu rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 11 punktów i plasuje się na drugiej pozycji w tabeli, ustępując jedynie pierwszej drużynie UKS SMS Police.

– Priorytetem drużyny trenera Karola Janaszewskiego są rozgrywki w kategorii kadeta. Juniorskie rozgrywki są dopełnieniem szkolenia prowadzonego w polickiej szkole – mówi Mateusz Frąckowiak, menedżer ds. mediów i marketingu Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Policach.

Zespoły UKS SMS Police w tegorocznym sezonie siatkarskim bronią tytułu Mistrza Województwa Zachodniopomorskiego w kategoriach junior, kadet, juniorka, kadetka i młodziczka. Kolejnym etapem rozgrywek są centralne zawody o Mistrzostwo Polski, w których policzanie będą walczyć o dobre lokaty.

W obecnym sezonie drużyny UKS SMS Police rywalizują również w rozgrywkach III Ligi Kobiet i Mężczyzn oraz II Ligi Kobiet.

UKS SMS Police II – UKS Bronek Koszalin 3:2 (25:15, 20:25, 25:18, 30:32, 15:8)

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.