Młodzi siatkarze drugiego zespołu UKS SMS Police pokonali po tie-breaku Bronka Koszalin

Młodzi siatkarze drugiego zespołu UKS SMS Police pokonali w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza drużynę UKS Bronek Koszalin 3:2 (25:15, 20:25, 25:18, 30:32, 15:8) w meczu Zachodniopomorskiej Ligi Juniorów.

UKS SMS Police II - UKS Bronek Koszalin

Drużyna prowadzona przez Karola Janaszewskiego po pięciu rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 11 punktów i plasuje się na drugiej pozycji w tabeli, ustępując jedynie pierwszej drużynie UKS SMS Police.

– Priorytetem drużyny trenera Karola Janaszewskiego są rozgrywki w kategorii kadeta. Juniorskie rozgrywki są dopełnieniem szkolenia prowadzonego w polickiej szkole – mówi Mateusz Frąckowiak, menedżer ds. mediów i marketingu Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Policach.

Zespoły UKS SMS Police w tegorocznym sezonie siatkarskim bronią tytułu Mistrza Województwa Zachodniopomorskiego w kategoriach junior, kadet, juniorka, kadetka i młodziczka. Kolejnym etapem rozgrywek są centralne zawody o Mistrzostwo Polski, w których policzanie będą walczyć o dobre lokaty.

W obecnym sezonie drużyny UKS SMS Police rywalizują również w rozgrywkach III Ligi Kobiet i Mężczyzn oraz II Ligi Kobiet.

UKS SMS Police II – UKS Bronek Koszalin 3:2 (25:15, 20:25, 25:18, 30:32, 15:8)

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także