Nagłówek Dziennika Polickiego

SMS Police wygrywa w meczu derbowym 3. ligi siatkówki kobiet

Siatkarki Szkoły Mistrzostwa Sportowego pokonały, w derbowym spotkaniu na szczeblu 3. ligi siatkówki kobiet, drużynę Polickiego Stowarzyszenia Piłki Siatkowej „Chemik” 3:0 (25:19, 25: 18, 25:8).

Derbowe spotkanie pomiędzy PSPS Chemik Police a SMS Police

Spotkanie rozegrane zostało w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Siedleckiej im. Eugeniusza Przybysza.

– W obecnym sezonie ogrywamy nasze młode zawodniczki na poziomie 3. ligi. Chcemy, żeby poczuły rywalizację i uczyły się w starciach z wyżej notowanymi rywalkami – powiedział Marek Putzlacher, prezes PSPS „Chemik” Police.

W pierwszych dwóch setach gra była wyrównana i żadna z drużyn nie była w stanie zdominować rywala. Uczennice SMSu Police wygrały pierwsze partie do 19 i 18. W trzecim, decydującym starciu nie pozostawiły już złudzeń rywalkom i rozgromiły je do 8.

PSPS Chemik Police – SMS Police 0:3 (19:25, 18:25, 8:25)

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.