Grupa Azoty Chemik Police pokonał UNI Opole! MVP Jovana Brakocević-Canzian

Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police bez problemów pokonały UNI Opolice 3:0 i tym samym wykonały pierwszy krok w pierwszej rundzie fazy play-off TAURON Ligi.

Jovana Brakocević-Canzian była dziś nie do zatrzymania

O ile pierwszy set był bardzo wyrównany i policzanki wygrały do 21, o tyle w secie numer dwa praktycznie zdemolowały rywalki, pewnie wygrywając do 10.

W trzecim secie podopieczne Marka Mierzwińskiego przypieczętowały swoją przewagę, wygrywając do 18 i całe spotkanie 3:0.

Mistrzynie Polski dominowały nad siatkarkami UNI Opole praktycznie w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Policzanki lepiej radziły sobie zarówno w obronie, jak i w ataku. Zdecydowaną przewagę miały również w polu zagrywki.

MVP spotkania wybrana została Jovana Brakocević-Canzian.

Grupa Azoty Chemik Police – UNI Opole 3:0 (25:21, 25:10, 25:18)