Nagłówek Dziennika Polickiego

Natalia Mędrzyk wraca do zespołu Marka Mierzwińskiego

Grupa Azoty Chemik Police podpisał kontrakt z Natalią Mędrzyk.

Marek Mierzwiński

na zdjęciu: Marek Mierzwiński, trener Grupy Azoty Chemik Police

Zawodniczka z Chemikiem Police związana jest od sezonu 2017-2018. W drużynie z Polic zdobyła trzy mistrzostwa, trzy puchary i Superpuchar Polski.

– Od jakiegoś czasu pracuję w siłowni, niedawno rozpoczęłam treningi z piłkami. Powrót do formy zajmie trochę czasu. Bardzo chciałabym wrócić do końca roku, ale trudno jest przewidzieć, jak zareaguję na większe obciążenia, jak będę się czuć po tak długiej przerwie. Trenuję, przygotowuję się, a o powrocie do gry zadecydujemy ze sztabem szkoleniowym i medycznym – mówi zawodniczka.

Natalia Mędrzyk w minionym sezonie miała przerwę macierzyńską. Teraz gotowa jest wrócić do siatkówki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.