Nagłówek Dziennika Polickiego

Pewna wygrana Chemika Police na inaugurację Ligi Mistrzyń

Podopieczne Marka Mierzwińskiego od pewnego zwycięstwa nad Maritzą Płowdiw rozpoczęły zmagania w tegorocznej edycji Ligi Mistrzyń.

Chemik Police pokonał Martizę Płowdiw

na zdjęciu: Atakuje Jovana Brakocević-Canzian

Kibice zgromadzeni w hali Netto Arena w Szczecinie zaciętą rywalizację obejrzeli jedynie w drugim secie, który policzanki wygrały 25:23. Zarówno pierwsza (25:18), jak i trzecia partia (25:11) prowadzona była pod dyktando Grupy Azoty Chemik Police.

MVP spotkania uznano Jovanę Brakocević-Canzian, która w środowej rywalizacji zdobyła 14 punktów.

W najbliższą sobotę Mistrzynie Polski zagrają w Kaliszu z miejscową Energą MKS Kalisz w rozgrywkach Tauron Ligi.

Grupa Azoty Chemik Police – Martiza Płowdiw 3:0 (25:18, 25:23, 25:11)

Autor: Gracjan Broda, Foto: Adam Zalewski

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.