Nagłówek Dziennika Polickiego

Ponad 150 dzieci wzięło udział w I Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki o puchar Starosty Polickiego

W hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbył się I Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki o puchar Starosty Polickiego.

I Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki o puchar Starosty Polickiego

na zdjęciu: Atakuje Jovana Brakocević-Canzian

Organizatorami rozegranego w sobotę, 3 grudnia turnieju byli UKS SMS Police oraz Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Do rywalizacji stanęło łącznie 36 zespołów w kategorii dziewcząt oraz chłopców. W sumie na parkiecie polickiej hali swoje umiejętności zaprezentowało ponad 150 osób.

W kategorii „Trójki Dziewcząt” pierwsze miejsce zajęła drużyna UKS 9 Leszno. Tuż za nią uplasowała się drużyna SP9 / KS Pałac Bydgoszcz, a na najniższym stopniu podium stanął zespół UKS Bukowe I Szczecin.

W kategorii „Trójki Chłopców” pierwsze miejsce zajęła drużyna BKS Chemik I Bydgoszcz, miejsce drugie UKS Żak I Krzeszyce, a trzecie miejsce wywalczyła drużyna UKS 9 Leszno.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.