Nagłówek Dziennika Polickiego

Marek Mierzwiński nie jest już szkoleniowcem Grupy Azoty Chemik Police

Marek Mierzwiński nie jest już szkoleniowcem siatkarek Grupy Azoty Chemik Police. W dalszym ciągu pozostaje w klubie do dyspozycji zarządu, bowiem jego kontrakt ważny jest do zakończenia bieżącego sezonu.

Marek Mierzwiński

na zdjęciu: Marek Mierzwiński z pucharem za wygranie rozgrywek TAURON Ligi

– To trudna decyzja, ponieważ wszyscy wiemy, jak bardzo Marek jest związany z tym klubem, z tym regionem. Nie mogę jednak kierować się sentymentem. Po wielu konsultacjach uznałem, że formuła współpracy z Markiem w roli pierwszego trenera wygasła, musimy spróbować innego rozwiązania – tłumaczy Paweł Frankowski, prezes klubu.

W dzisiejszym spotkaniu Ligi Mistrzyń drużynę Grupy Azoty Chemik Police poprowadzi Radosław Wodziński.

Nowego szkoleniowca klub ma przedstawić w ciągu najbliższych kilku dni.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.