Nagłówek Dziennika Polickiego

Liga Mistrzyń: Pewne zwycięstwo w Bułgarii daje awans Grupie Azoty Chemik Police

Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police pewnie pokonał bułgarską Maritzę Płowdiw 3:0 w 5. kolejce rozgrywek Ligi Mistrzyń. Było to czwarte zwycięstwo w obecnych rozgrywkach.

Chemik Police wygrywa w Lidze Mistrzyń

na zdjęciu: efektowne przyjęcie piłki Martyny Czyrniańskiej

Zwycięstwo w Bułgarii oraz porażka CSM Targoviste z Eczacibasi Stambuł sprawiło, że policzanki z drugiego miejsca w grupie awansowały z fazy grupowej Ligi Mistrzyń.

Spotkanie praktycznie od samego początku kontrolowały Mistrzynie Polskie, co pozwoliło trenerowi Radosławowi Wodzińskiemu rotowanie składem.

MVP spotkania wybrano Agnieszkę Korneluk.

Maritza Płowdiw – Grupa Azoty Chemik Police 0:3 (20:25, 9:25, 20:25)

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.