Nagłówek Dziennika Polickiego

Liga Mistrzyń: Eczacibasi Stambuł wygrywa w Szczecinie

Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police przegrały w hali Netto Arena w Szczecinie z Eczacibasi Stambuł 1:3 na zakończenie rywalizacji w grupie E Ligi Mistrzyń.

Chemik Police przegrywa w Lidze Mistrzyń z Eczacibasi Stambuł

na zdjęciu: Martyna Czyrniańska atakuje ponad blokiem Turczynek

Policzanki jeszcze przed środowym spotkaniem miały zapewniony awans z drugiego miejsca w grupie.

Mistrzynie Polski zdołały wygrać pierwszą odsłonę na przewagi do 26, jednak w kolejnych partiach musiały uznać wyższość Turczynek, przegrywając kolejno do 18, 23 i 22.

MVP spotkania została Tijana Bosković. Najlepiej punktującą zawodniczą Grupy Azoty Chemika Police była Jovana Brakocević-Canzian, która zdobyła 18 punktów.

Grupa Azoty Chemik Police – Eczacibasi Stambuł 1:3 (28:26, 18:25, 23:25, 22:25)
Autor: Gracjan Broda, Foto: Adam Zalewski

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.