Nagłówek Dziennika Polickiego

Podopieczne Radosława Wodzińskiego inkasują komplet punktów w starciu z Budowlanymi Łódź

Podopieczne Radosława Wodzińskiego pokonały w hali Netto Arena w Szczecinie Budowlanych Łódź 3:0, inkasując tym samym komplet punktów w rozgrywkach TAURON Ligi.

Chemik Police pokonał Grot Budowlanych Łódź

na zdjęciu: Dominika Sobolska (Grot Budowlane Łódź) zaprezentowała kilka ciekawych akcji

Policzanki pierwszą odsłoną rozpoczęły od kilku strat, dzięki którym łodzianki prowadziły już 5:1. Mistrzynie Polski szybko jednak rozpoczęły odrabianie punktów i po chwili było już 5:5. Kolejne minuty to wyrównana gra obydwu zespołów. Przy wyniku 20:20 zdecydowanie lepiej grały gospodynie, które zdołały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, wygrywając do 22.

W drugiej partii podopieczne Wodzińskiego chciały kontynuować dobrą grę z końcówki pierwszego seta. Łodzianki nie zamierzały jednak składać broni i skutecznym bloku środkowej Dominiki Sobolskiej wyszły na prowadzenie 11:7. Policzanki rozpoczęły pogoń za rywalkami i zdołały doprowadzić do stanu po 17. Podobnie jak w pierwszej partii w końcówce lepiej spisywały się chemiczki i ponownie cieszyły się ze zwycięstwa tym razem do 21.

W trzecim secie policzanki chciały od samego początku potwierdzić swoją przewagę nad rywalkami. Wykorzystywały również błędy łodzianek, dzięki czemu odskoczyły na pięciopunktową przewagę przy stanie 8:3. Z każdą kolejną minutą Mistrzynie Polski powiększały swoją przewagę, aby ostatecznie wygrać do 15 i całe spotkanie 3:0.

MVP spotkania wybrana została Marlena Kowalewska.

Grupa Azoty Chemik Police – Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:22, 25:21, 25:15)

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.