Nagłówek Dziennika Polickiego

Grupa Azoty Chemik Police odpada z walki o Mistrzostwo Polski

Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police przegrały w trzecim spotkaniu ćwierćfinałowym TAURON Ligi z Grotem Budowlanymi Łódź i odpadły z walki o Mistrzostwo Polski.

Chemik Police odpada z walki o medale

na zdjęciu: Policzanki w obecnym sezonie nie obronią tytułu Mistrzyń Polski

Przypomnijmy, że rywalizacja w ćwierćfinale toczona jest do dwóch zwycięstw. Po pierwszych dwóch spotkaniach rozegranych w Szczecinie oraz Łodzi oba zespoły miały po jednym zwycięstwie. Co ciekawe siatkarki Grotu Budowlanych Łódź wygrały w Szczecinie, natomiast podopieczne Radosława Wodzińskiego w Łodzi.

Aktualne wciąż Mistrzynie Polski po raz drugi w rywalizacji z łodziankami nie wykorzystały atutu własnej hali (mecze rozgrywane w hali Netto Arena w Szczecinie – przyp. red.) i przegrały 1:3 w decydującym starciu, odpadając tym samym z walki o medale.

Siatkarki Grotu Budowlanych Łódź do rywalizacji z triumfatorem Pucharu Polski przystępowały z szóstego miejsca po rundzie zasadniczej obecnego sezonu. Nikt w Policach nie zakładał innego scenariusza niż awans Chemika Police do kolejnej rundy. Stało się jednak inaczej i to przyjezdne w strefie medalowej powalczą z Developresem Bella Dolina Rzeszów. Policzanki będą musiały zadowolić się walką o piąte miejsce z Energa MKS Kalisz.

Grupa Azoty Chemik Police – Grot Budowlani Łódź 1:3 (20:25, 25:23, 23:25, 27:29)

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.