Nagłówek Dziennika Polickiego

Wyłoniono finalistów Ogólnopolskiego Finału Minisiatkówki KinderJoy of Making

W sobotę w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach przy ul. Siedleckiej odbył się wielki Finał Wojewódzki Minisiatkówki KinderJoy of Moving. Organizatorem turnieju był Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej.

Turniej finałowy Ligi Wojewódzkiej Minisiatkówki ZZPS KinderJoy of Moving

na zdjęciu: nagrody wręczają poseł na Sejm RP Artur Szałabawka oraz prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. Mariusz Grab

W zmaganiach udział wzięło 36 zespołów z 18 klubów. Na polickim parkiecie rywalizowało ponad 150 zawodniczek i zawodników.

Do Finału Ogólnopolskiego zakwalifikowały się zespoły: GA MKS Gryf Szczecinek I (kategoria dwójki dziewcząt), GA UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Szczecin I (kategoria dwójki dziewcząt), UKS SMS Police I (kategoria dwójki chłopców), UKS LOLEK Koszalin I (kategoria dwójki chłopców), UKS SMS Police I (kategoria trójki dziewcząt), GA UKS Volley Wałcz I (kategoria trójki dziewcząt), UKS SMS Police I (kategoria trójki chłopców), GA UKS Volley Wałcz I (kategoria trójki chłopców), MKS Mieszko Połczyn-Zdrój I (kategoria czwórki dziewcząt), GA MKS Gryf Szczecinek I (kategoria czwórki dziewcząt), UKS Lolek Koszalin (kategoria czwórki chłopców), AS 13 Koszalin I (kategoria czwórki chłopców).

Warto nadmienić, że UKS SMS Police zdobył 3-krotny tytuł Mistrza Województwa Zachodniopomorskiego i zawodnicy oraz zawodniczki polickiego klubu wezmą udział w ogólnopolskiej rywalizacji w Gliwicach.

Nagrody dla najlepszych drużyn wręczyli m.in. poseł na Sejm RP Artur Szałabawka, prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej Marek Mierzwiński, prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. Mariusz Grab, członek Zarządu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. Anna Tarocińska oraz prezes Fundacji Grupy Azoty Police na rzecz rozwoju piłki siatkowej Mariusz Brzostek.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.